fbpx
O nas ?>

O nas

Nasza firma działa w branży edukacyjnej od 2006 roku prowadząc kursy maturalne z biologii i chemii dla przyszłych studentów medycyny (www.ratajczuk.pl) oraz lekcje rysunku artystycznego w 49 miastach w Polsce (www.StrefaRysunku.pl).

Kursy fotografii cyfrowej uruchomiliśmy w 2010 roku, zajęcia przeznaczone są dla młodzieży i dorosłych, którzy od podstaw pragną zgłębić tajniki fotografowania i nauczyć się obsługi swojego aparatu fotograficznego.

Zobacz, co mówią o nas nasi uczniowie:

„… Długo szukałam nauczyciela, który odpowiednio wytłumaczy mi jak obsługiwać aparat fotograficzny. Dzięki pomocy koleżanki trafiłam na stronę FotoSzkolenia.pl i dziś mogę rozwijać swoją pasję.”
Katarzyna (Olsztyn)

„… Na początku nie byłam pewna, czy zapisać się na kurs fotografii. Gdy zdecydowałam się na pierwsze zajęcia, to już w trakcie nich wiedziałam, że wiele się tutaj nauczę. Nie myliłam się.”
Patrycja (Zielona Góra)

„… Mimo, że w kursie biorę udział od niedawna, to już widzę, że lekcje fotografii pozwoliły mi na poczucie pewności przy robieniu zdjęć i realizację planów zawodowych. Zajęcia bardzo rozwijają moje umiejętności.”
Magda (Kalisz)

„…zajęcia są interesujące. Dzięki nim nauczyłam się robić zdjęcia na trybach manualnych. Zajęcia są tak ciekawe i pasjonujące, że sprawiają mi wielką przyjemność…”
Dorota (Płock)