fbpx
FOTOGRAFIA MOBILNA ?>

FOTOGRAFIA MOBILNA

Fotografia mobilna jest pojęciem odnoszącym się do robienia zdjęć przy użyciu telefonu komórkowego lub innego przenośnego urządzenia mobilnego. Obejmuje zarówno amatorskie, spontaniczne fotografowanie jak i bardziej profesjonalne podejście do tworzenia i edycji zdjęć za pomocą aplikacji mobilnych.

Fotografia mobilna stała się bardzo popularna ze względu na powszechność smartfonów i łatwość, z jaką można z nich korzystać. Dzięki wbudowanym aparatom, możliwości manipulacji obrazem i dostępności różnorodnych aplikacji mobilnych, wiele osób zaczyna przywiązywać coraz większą wagę do fotografii swoim smartfonem. Pozwalają na to w szczególności najnowsze modele: iPhone (Apple) i Samsung.

Dodatkowo, za pomocą telefonu komórkowego możemy natychmiast wykonać, zredagować i udostępnić zdjęcie w różnych mediach społecznościowych, co czyni fotografowanie mobilne szybkim i łatwym sposobem na dokumentowanie życia codziennego i dzielenie się nim ze światem.

Smartfony z dobrymi aparatami (np. iPhone, Samsung) wprowadzają wiele kreatywnych możliwości. Istnieje wiele aplikacji mobilnych, które oferują różnorodne efekty, filtry, narzędzia do edycji i możliwości tworzenia kolażów czy fotomontaży. Dzięki temu, każdy może stworzyć unikalne i artystyczne zdjęcia bez konieczności posiadania profesjonalnego sprzętu fotograficznego.

W FotoSzkolenia.pl oprócz tradycyjnych kursów fotografii organizujemy również kursy fotografii telefonem.

Terminy, poziom i zakres takiego kursu dostosowujemy do potrzeb oraz wymagań Klienta. Naukę można rozpocząć w każdej chwili lub wykupić Voucher ważny 6 miesięcy i podarować go w prezencie bliskiej osobie.

Kurs kosztuje jedynie 875 zł, trwa 6 godzin zegarowych i najczęściej podzielony jest na 3 spotkania po 120 minut. Dodatkowo na koniec otrzymasz certyfikat potwierdzający udział w zajęciach.


FotoSzkolenia.pl - kursy fotografii, warsztaty fotograficzne